Zapytaj o ubezpieczenie samochodu - Autoryzowany Partner Renault Białystok

Renault Białystok
Przejdź do treści
Ubezpieczenia
Zapytaj o ubezpieczenie


 W POLSKIM SALONIE SPROWADZONY ZZA GRANICY

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez MOTOZBYT Sp. z.o.o. Białystok, ul. Nar. Sił Zbrojnych 19B w celach marketingowych i promocyjnych. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Administratora Danych i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Administratora Danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.*
Informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w niniejszym  formularzu jest PHUP Motozbyt sp. z o.o. 15-467 Białystok ul. Poleska 61. Dane osobowe będą przetwarzane  przez administratora w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie, a  także w celach marketingowych administratora danych oraz w razie  wyrażenie odpowiedniej zgody także podmiotów współpracujących z  administratorem danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich  poprawiania oraz prawo do żądania zaprzestania przetwarzania.
Ubezpieczenia komunikacyjne Białystok
Wróć do spisu treści