Samochody modyfikowane - Autoryzowany Partner Renault Białystok

Renault Białystok
Przejdź do treści
|  SAMOCHODY MODYFIKOWANE
Przewóz towarów, osób, mebli... Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma, z pewnością znajdziesz samochód Renault dostosowany do Twoich potrzeb. Wiemy, że dobrze dopasowany samochód jest w każdej firmie na wagę złota. Dlatego jesteśmy elastyczni. Na bazie pojazdów przystosowanych do zabudowy możesz zamówić modyfikacje idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Samochód zachowa gwarancję, a my zadbamy o zapewnienie Ci najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa.
Wersja do przewozów wielkogabarytowych
Renault Master
Potrzebujesz samochodu z  dużą przestrzenią ładunkową? Renault MASTER jest w stanie spełnić Twoje  wymogi, jeśli chodzi o przewóz ładunków wielkogabarytowych.
Dla firm przeprowadzkowych, meblowych czy dostawców, przygotowaliśmy platformy z kabiną oraz podwozie z kabiną z przednim lub tylnym napędem. Możesz samodzielnie zdecydować, ile miejsca Cię zadowoli. Możemy zapewnić Ci 18, 20, 22, a nawet 30m3, z wnęką lub bez wnęki nad kabiną.
Pojazdy budowlane
Renault Master skrzynia
Z doświadczenia wiemy, że to  najliczniejszy sektor działalności naszych klientów. Dlatego specjalnie  na potrzeby branży budowlanej przygotowaliśmy cały wachlarz ciekawych  rozwiązań, zarówno do robót stanu surowego, jak i wykończeniowych,  ziemnych, elektrycznych czy sanitarnych.
  • przewożenie osób wersjami Renault z przedłużoną kabiną lub z podwójną kabiną,
  • przewożenie materiałów luzem wywrotkami: możemy wyposażyć te pojazdy w blokadę tylnego mechanizmu różnicowego. Słyszeliśmy od naszych klientów, że bardzo ułatwia to poruszanie się po placach budów i w grząskim terenie,
  • przewożenie ładunków wielkogabarytowych platformami z żurawiem lub bez.
Izotermy i pojazdy-chłodnie
Renault Master Izoterma
Z Renault bez problemu  zachowasz zimny łańcuch dostaw. Niezależnie od prowadzonej działalności  (firma cateringowa, restauracja, sklep mięsny czy przewóz łatwo  psujących się produktów spożywczych) w ofercie samochodów izotermicznych  i chłodniczych Renault znajdziesz odpowiadający Ci samochód. Zabudowy  są dostępne w wersjach od 2 do 14 m3 na furgonetce***, furgonie,  platformie z kabiną i podwoziu z kabiną.
Pojazdy interwencyjne i ratownicze
Renault zabudowy specjalne
Mamy w ofercie samochody do  zadań specjalnych! Poznaj Renault TRAFIC z zabudowami typu karetka  pogotowia i Renault MASTER z zabudową typu pojazd ratownictwa i pomocy  ofiarom wypadków. Jesteśmy zdecydowanym liderem, jeśli chodzi o pojazdy  sanitarne, interwencyjne i ratownicze.
Przewóz osób
Renault Master przewóz osób
Dzięki modelom TRAFIC i MASTER, możemy zaoferować Ci pojazdy dostosowane do przewozu nawet 17 osób! TRAFIC w 6- lub 9-miejscowej wersji Passenger umożliwi komfortowe i przyjemne przejazdy. Pasażerowie na pewno będą zadowoleni! Jeśli Twoi podróżni często zabierają ze sobą bagaż, rozważ zakup  Renault MASTER Kombi w wersji 6- i 9-miejscowej. Podróż będzie jeszcze  wygodniejsza dzięki dużej objętości przestrzeni bagażowej (4,7 m3 w  wersji L2H2). MASTER Bus ze swoimi 17-oma miejscami jest wzorcowym modelem wśród  minibusów. Zaprojektowaliśmy go tak, aby idealnie nadawał się do  przewozów zbiorowych.
ZAPYTAJ O OFERTĘ


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Motozbyt Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku (15-467) przy ul. Poleskiej 61. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zleconego zadania [np. przygotowanie oferty handlowej, umówienie jazdy próbnej, umówienie wizyty w serwisie], a po wyrażeniu stosownej zgody dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji ww. celów. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.
| Salon Samochodowy:
 tel. 85 662 83 30
PHUP Motozbyt sp. z o.o.  Autoryzowany Dealer Renault
ul. Narodowych Sił Zbrojnych 19B, 15-690 Białystok
| Serwis Mechaniczny/Blacharsko Lakierniczy:
 tel. 85 662 83 40
| Części i Akcesoria:
 tel. 85 662 83 50
PHUP MOTOZBYT sp. z o.o. siedziba: 15-467 Białystok ul. Poleska 61
Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS:0000123567; NIP:542-020-12-97; Kapitał zakładowy 250.444,00 zł.
Wróć do spisu treści